درباره ما

فرانت با هدف تامین و ارائه تجهیزات تصویری HDMI، و انواع مبدل های تصویری، کابلهای ارتباطی و مبدل های کامپیوتری آغاز به کار نمود. این شرکت توانسته با سالها تجربه و حضور چشمگیر در بازار ایران، جایگاه خود را بعنوان یک برند با کیفیت در حوزه کابلهای ارتباطی و تجهیزات تصاویر دیجیتال به عرصه حضور برساند.


همچنین در جهت رشد و ارتقاء محصولات همگام با پیشرفت تکنولوژی جهانی و با اتکاء به نیروهای متخصص و متعهد این شرکت فعالیت خود را در حوزه مشاوره، طراحی و تجهیز سالن های کنفرانس، اتاق های نظارت و مانیتورینگ، دیجیتال ساینج ، ویدیو وال و سیستم های نمایشی و آموزشی گسترش داده و نیاز های این حوزه را مرتفع سازد.


به منظور فراهم آوردن اطمینان خاطر خریداران محترم از کیفیت کالاها، زمان و نیروی انسانی زیادی صرف گردیده تا محصولات تحت جدیدترین و مطمئن‌ترین استانداردها تولید و عرضه شوند.


همچنین در راستای رضایت خاطر مشتریان و خریداران محترم همواره سعی و تلاش مجموعه بر این بوده تا با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی یکساله معتبر و همچنین مشاوره های تخصصی و کارآمد قبل و بعد از خرید، رضایت خاطر مشتریان برآورده گردد. از سویی دیگر با رویکرد تسهیل و تسریع در امر خرید و سرویس دهی به خریداران گرامی، این مجموعه همگام با ظوابط و قوانین کسب و کارهای اینترنتی با احراز هویت حقوقی و فیزیکی خود، نماد اعتماد الکترونیکی را نیز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت و با درج این نماد در فروشگاه اینترنتی خود اطمینان کافی را برای خریدهای آنلاین مشتریان فراهم سازد.