شرایط و روشهای بازگشت کالا در فروشگاه فرانت

فروشگاه فرانت تا 7 روز پس از خرید شرایطی را برای بازگشت کالا به شرح زیر برای مشتریان خود فراهم ساخته است:

 1. کالایی که دارای مشکل ظاهری از قبیل شکستگی، سوختگی، آب خوردگی و غیره باشد، که مشتری میبایست در همان ابتدای دریافت کالا مورد را با بخش پشتیبانی هماهنگ و کالا را به مرکز عودت و یا تعویض نماید.
 2. کالا دارای مشکل فنی یا معیوب باشد، در این صورت با توجه به نکات فنی در نصب و راه اندازی و احتمال تداخل یا تنظیمات خاص در استفاده از کالاهای دیجیتال، پس از برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی و گرفتن راهنمایی های لازم جهت نصب و راه اندازی کالا در صورت خرابی یا معیوب بودن کالا، مشتریان عزیز میتوانند اقدام به عودت و یا تعویض کالا نمایند.
 3. در صورت مغایرت کالای ارسالی با کالای خریداری شده اگر پس از باز کردن جعبه کالا این مغایرت احراز گردد، خریدار موظف است بلافاصله با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کرده تا نسبت به عودت کالای مغایر با سفارش اقدامات لازم صورت گیرد. 

نکات مهم:

 • در صورتی که کالا دارای نقص فنی یا به اشتباه ارسال شده باشد، هزینه بازگشت و ارسال مجدد کالا به عهده فروشگاه اینترنتی فرانت میباشد. در غیر اینصورت اگر جهت تعویض یا انصراف از خرید به درخواست مشتری صورت گیرد، کلیه هزینه های بازگشت و ارسال کالا بعهده خریدار میباشد.
 • خریدار موظف است کالای عودتی را به همراه کارتن و جعبه اصلی و کلیه ملحقات از قبیل کابل های ارتباطی، اداپتور، ریموت، باطری، کارت گارانتی و غیره صحیح و سالم عودت نماید. مخدوش شدن یا پارگی جعبه، چسباندن برچسب و یا نوشتن توضیحات یا آدرس بر روی جعبه کالا، مخدوش شدن برچسب یا کارت گارانتی و موارد مشابه آن امکان بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
 • امکان بازگشت و یا تعویض کالا تنها با هماهنگی بخش پشتیبانی و تایید کارشناسان فنی قابل انجام بوده و در صورتی که خریدار بدون هماهنگی اقدام به عودت کالا نماید مسئولیت و هزینه های مربوطه به عهده خریدار بوده و شرکت میتواند از همکاری دراین زمینه خودداری نماید.
 • برخی از اقلام ماهیتا قابل عودت نیستند مانند: کارت های کپچر (capture cards) لذا امکان بازگشت کالاهای زیر به هیچ عنوان مقدور نمیباشد:

   USB2.0 AV Grabber for Win/MAC
  HDMI to USB3.0 Video Capture
  4K HDMI to USB 3.0 video Capture Plus
  4K HDMI to USB 2.0 (1080p) Capture Dongle